Skip to main content
Genel

13. KİHEP Eğitici Eğitimi’ni Gerçekleştirdik

By Ekim 7, 2022No Comments


Derneğimiz, 13. KİHEP Eğitici Eğitimi’ni, 12-25 Eylül 2022 tarihleri arasında belediyelerden, kadın örgütlerinden ve çeşitli alanlarda çalışan sivil toplum örgütlerinden gelen 23 kişinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Eğitici Eğitimi’ne katılanlar, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Çukurova Belediyesi, Yenimahalle Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Ayvalık Belediyesi, Bursa Nilüfer Belediyesi, Mersin Tarsus Belediyesi, Mersin Günebakan Kadın Derneği,  Antalya Mor Dayanışma, Ankara Barosu, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği (SHUDER) Genel Merkez, Çorum ve Denizli şubeleri, Hayata Destek Derneği, Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği, İnsan Hakları Derneği Batman ve Hakkâri şubelerini temsilen katıldı.

Böylece, KİHEP Eğitici Eğitimlerinden yararlanan kişi sayısı 300’ü aştı ve bu yolla KİHEP’i yerelde uygulayacak olan program ortaklarımızın sayısı da artmış oldu.

Bu önemli çalışmamızı tamamlamamızda emeği ve katkısı olan tüm program ortaklarımıza, dernek ekibi ile danışmanlarımıza, İzmir Kadın Dayanışma Derneği’nde ve Kuşadası Belediyesi’nde emek veren ve aramıza katılarak katılımcılarımıza deneyimlerini aktaran KİHEP eğiticilerimize teşekkür ediyoruz.

Elbette ki en büyük teşekkürü eğitim katılımcılarımıza borçluyuz. Onlara ilk KİHEP grup çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.